SLOGAN-000

Priložnost kliče: pokažite svojo podporo in bodite del naših uspehov

Nogomet ni samo igra, je strast, vztrajnost in predanost. V FC Drava Ptuj se zavedamo pomena podpore skupnosti in zaveznikov, kot ste naši potencialni sponzorji. Z vašo pomočjo lahko ne le ohranjamo, ampak tudi razvijamo kakovost našega kluba, dajemo priložnost mladim talentom in prispevamo k boljši prihodnosti nogometa v naši regiji. Kot sponzor imate priložnost, da: Umestite svoje ime in logo ob bok enemu od izjemno obetavnih nogometnih klubov, kjer imamo začrtane jasne cilje in razvijamo veliko zgodbo. Predstavite svojo blagovno znamko široki množici navijačev in lokalne skupnosti. Postanete del dejavnosti, ki spodbuja zdrav življenjski slog, timsko delo in vztrajnost pri mladih. Vsak prispevek, ne glede na velikost, je dragocen. Vabimo vas, da postanete del naše skupnosti in skupaj z nami rastete, medtem ko oblikujemo svetlo prihodnost ptujskega nogometa. Za več informacij o tem, kako lahko podprete naš klub, nas kontaktirajte na 041 950 678 (Boštjan). Iskrena hvala za vašo podporo!

Scroll to Top